Jak zlepšit mužské libido dietou? Základy výživy, které pomáhají udržovat správnou účinnost

Jak zlepšit mužské libido dietou? Základy výživy, které pomáhají udržovat správnou účinnost

V poslední době máte menší touhu po sexu? Aplikujte správnou dietu na erotickou erotickou chuť k jídlu. Jídlo je přirozený zdroj látek, které posilují tělo, dodávají energii, vitalitu, zlepšují Libido a dělají z vás vášnivého milence, jako je Don Juan.

Existuje důvod říci „žaludkem do srdce“ – některé produkty fungují lépe, než šampaňské a svíčky. Dobře složené, lehce stravitelné jídlo může u člověka začít skutečnou vášní. Zde je seznam produktů, které zvýrazní vaši erotickou chuť k jídlu. Připravte tyto afrodiziakum ve vaší stravě

Minerály, které propagují Libido

Oslabení libida přispívá mimo jiné k přebytek alkoholu (oslabuje pohyblivost spermií, může zastavit ovulaci), kofein a kofein obsažený v kávě a nápojích přítomných v čaji. Také obezita a podváha odstraní touhu po sexu a vedou k poruchám plodnosti.

Produkty, které zvyšují sexuální touhu a mají pozitivní vliv na reprodukční systém, jsou mimo jiné libové červené maso, drůbež a hnědá rýže. To vše kvůli obsahu zinku. Zinek ovlivňuje tvorbu pohlavních hormonů a nedostatek tohoto minerálu může dokonce přispět k impotenci. Strava prospěšná pro Libido by měla také obsahovat selen, mangan, vitamin E, ale to není konec.

zvýšení libida

Pestrá a správně vyvážená strava obsahující cenné minerály a vitamíny je zárukou zdraví a rovnováhy organismů. Strava by měla splňovat individuální očekávání pohlaví, věku, fyzické aktivity, útoků, brát v úvahu nemoci a isabouty jednotlivce, který bojuje.
Při správném Libido a zachování normální sexuální funkce je významný vliv butylenu a zinku.
Zinek je minerální složka, která se vyskytuje v lidském množství u myší. Tato sloučenina je nezbytná pro mnoho reakcí probíhajících v organismu, je nenahraditelná při vytváření spermatu a udržování jeho vitality.

Nezapomeňte, aby to bylo lehké a koketní

Menu s erotickým podtextem by samozřejmě mělo být chutné, ale nemělo by být zatíženo kaloriemi. Vyhněte se jídlům, které přispívají k ospalosti a zdlouhavosti – dávejte přednost malým porcím a nízkému glykemickému indexu (ušlechtilá výjimka je zde dezert). Díky tomu získáte energii potřebnou v posteli a neztratíte chuť k dalším atrakcím večera. Můj návrh je pevná zelenina koketně ukrytá pod bešamelovou omáčkou. Stejně jako v posteli jsou zde důležité i proporce a trpělivost. Počkejte, až máslo jemně taje a teprve potom je můžete kombinovat s moukou (nejlépe celozrnnou), snadno nalijte trochu studeného mléka. Smíchejte vše, aby nedošlo k varu. Nakonec je vše ochuceno štipkou aromatického muškátového oříšku, solí a pepřem. Nezapomeňte, že se Béchamel bude cítit skvěle ve společnosti sladké mrkve, pevné petrželky, ale také kulatého celeru a především štíhlého, zakončeného chutný chřestem

V nabídce milence by měla být celá zrna: 3-4 plátky celozrnného chleba, 3-4 lžíce hnědé rýže nebo ovesné kaše. Poskytují komplexní uhlohydráty (jemně zvyšují hladinu glukózy v krvi, takže partner bude po dlouhou dobu plný energie a energie). Obiloviny jsou také zdrojem vlákniny (zabraňuje nadváze) a vitamínům skupiny B. Zmiňují příznaky stresu (a dlouhodobý stres snižuje sexuální výkonnost), urychlují metabolismus, jsou také nezbytné pro správné fungování nervové soustavy a produkce pohlavních hormonů.

Afrodisiakové pro muže: mořské plody

  • Ústřice – říká se, že Casanova snědla 50 z nich k snídani … Ale ve skutečnosti nejde o ústřice, ale o zinek a další sloučeniny v nich obsažené, což zvyšuje hladinu testosteronu v krvi. Místo ústřice můžete sáhnout po slunečnicových semenech, dýňových semenech nebo sníst kousek krůtího masa (tmavší část). A vyšší hladina testosteronu znamená více touhy po sexu, lepší Libido.
  • Krevety – jsou považovány za afrodiziakum nejen kvůli vysokému obsahu zinku, fosforu, draslíku a hořčíku, ale také kvůli jejich rafinované chuti. Podávají se během romantické večeře s přídavkem aromatických koření, díky jejich erotickým tvarům probudí fantazii.
  • Muškátový oříšek – ve středověku se používal jako lék na účinnost, získal pověst „milovníků koření“. Muž, který bude toto koření konzumovat, zřejmě okamžitě chce mít sex. Upozorňujeme však, že k dosažení tohoto efektu potřebujete pouze špetku a větší množství může způsobit halucinace.
  • Meloun – je přírodní viagra. Nejlepší je jíst spolu s kůrou (smíšenou) nebo ve formě šťávy. Už půl sklenice této šťávy vás přiměje k milování šílenství.
  • Broskve – nazývané “Venušova prsa”. Vždy byli lákavé pro muže. Vitamíny a mikroelementy v nich obsažené posilují chtíč a zvyšují potěšení. Podobně, i když o něco slabší, jsou meruňky a fíky.

V první řadě mě milují lásku

Těžko strávitelné a mastné maso, stejně jako uzená masa, živočišné tuky, žluté sýry. Je zdrojem nasycených mastných kyselin a Cholesterolu, které zvyšují riziko aterosklerózy, což má za následek horší přísun krve do reprodukčních orgánů.
Bílý chléb a výrobky z mouky typu 450-650 a bramborového pyré obsahují uhlohydráty ve výkrmu a nadváha snižuje sexuální výkonnost.
Sladkosti upřednostňují nadváhu a cukrovku. Tyto sladkosti vedou k potenciálním problémům.
Vysoce zpracované potraviny (např. Lupínky, polévky z pytlů) obsahují mnoho konzervačních látek a přísad a málo minerálů, což zhoršuje kvalitu spermií.
Alkohol v přebytku, místo stimulace, spánek. Například vodka, i když zpočátku zrychluje krevní oběh, po chvíli způsobuje snížení vitality. Pivo způsobuje těžkost.
Káva – v malém množství stimuluje, v příliš velkém způsobuje odčerpávání hořčíku z těla. Poté se unavíte rychleji a váš zájem o sex se snižuje.

Štíhlá postava nemusí být spojena s milionem odříkání, půstem a nudou na talíři. Jsem absolventem Dietetiky a Tělesné Výchovy. Pracuji ve městě Pilzno denně. Odkdy si pamatuji, zajímal jsem se tématem zdravého životního stylu a mou vášní bylo experimentování v kuchyni a sport. Proto jsem absolvoval studium a nyní pracuji v profesi, která je zároveň i mou vášní.