Jaká je správná délka penisu? Co ukazují statistiky a musíme se stydět v porovnání s ostatními?

Jaká je správná délka penisu? Co ukazují statistiky a musíme se stydět v porovnání s ostatními?

V tomto článku se budeme zabývat tématem, který se zdá být trochu záhadný a moc se o něm nehovoří. Jedná se o to, Jaká je správná délka penisu? Mnoho mužů určitě někdy přemýšlelo, zda velikost jejich penisu je průměrná nebo zda překračují normu. Jedná se o velmi zajímavou otázku z hlediska psychologického, protože někteří mohou mít komplexy a ve skutečnosti by měli být spokojeni s velikostí jejich přirození. Pokusíme se trochu přiblížit téma těm, kteří by rádi věděli víc v tomto tématu.

Za prvé – Jak správně změřit délku penisu?

Přesnou délku penisu v klidu – a v erekci – zjistíte pouze tehdy, uděláte-li to správným způsobem. Penis se neměří ani od spodu ani shora, ale ze strany. Stejně tak v klidu, jak v erekci přiložte pravítko z boku podél penisu, tak, aby se dotýkalo pubické kosti. Pamatujte, že pokud měříte penis během erekce, musíte dosáhnout maximální erekce. Pokud jde o obvod, potřebujete k měření pásek nebo měříme např. provázkem a následně rozměr přenášíme na pravítko.

Jakou velikost má průměrný penis? jaká je průměrná délka a tloušťka penisu

Jakou velikost má průměrný penis? jaká je průměrná délka a tloušťka penisu

díky výzkumu na skupině přibližně 14,5 tis. mužů, vědci našli průměrnou velikost penisu. Je třeba už na začátku zdůraznit, že nenalezly žádnou korelaci mezi velikostí přirození a jinými znaky, např. velikostí chodidla nebo výškou. V klidu je průměrné přirození dlouhé 9,16 cm a jeho obvod je 9,31 cm. Během erekce je délka 13,12 cm a obvod 11,66 cm. Výše uvedené výsledky velikosti penisu jsou výsledkem mnoha studií.

 

Srovnání délky přirození v různých národnostech

Podle statistik je při porovnávání různých ras a etnického původu velikost přirození podobná. V roce 2015 byla v Londýně provedena studie, která potvrdila, že nejdelším přirozením se mohou pochlubit obyvatelé zemí jako Kongo, Ekvádor nebo Ghana, kde je průměrná délka 17 cm. V Evropě nejlépe vyšli Maďaři v průměru 16 cm. Nejmenší penisy mají Asijci, cca. 10 cm.

Má velikost význam? Délka? Tloušťka? Nebo je důležitější spíše technika …

Podle studie provedené na BMC Women’s Health, dámy, pokud by mohly něco změnit v penisu, chtěli by aby byl spíše tlustší než delší. Ženy často opakují, že velikost nemá moc velký význam, a to, co má význam, je vášeň a vynalézavost, zajímalo by nás, zda to, co říkají, je pravda. Mnoho mužů, ačkoli jejich partnerky to nevyžadují, se často rozhodují pro zvětšení penisu tak či onak, pravděpodobně kvůli sobě samým.

Závěrem je třeba říci, že velikost velké části mužských penisů je víceméně v rozmezí 10-15 cm, a to je velikost, která je dostatečná pro úspěšný pohlavní styk.

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Štíhlá postava nemusí být spojena s milionem odříkání, půstem a nudou na talíři. Jsem absolventem Dietetiky a Tělesné Výchovy. Pracuji ve městě Pilzno denně. Odkdy si pamatuji, zajímal jsem se tématem zdravého životního stylu a mou vášní bylo experimentování v kuchyni a sport. Proto jsem absolvoval studium a nyní pracuji v profesi, která je zároveň i mou vášní.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree