Buď zdravý a silný člověk

 Je možné léčit všechny poruchy erekce?

 Je možné léčit všechny poruchy erekce?

Uvádí se zpravidla dvě hranice, při jejichž dosažení by se muž měl nad sebou zamyslet. Pokud se v posledních 6 měsících objevil problém se sexuálním stavem alespoň v 10 % případů, tedy v každém desátém styku, pak je to důvod k tomu zhodnotit svůj životní styl a případně obohatit stravu o určité přípravky.

 

Typy poruch erekce

poruchy erekce

Existují tři základní typy poruch erekce, které vás mohou potkat.
– Tou první je omezení schopnosti erekce jako takové. V praxi to znamená, že jste v situaci, ve které byste měli cítit postavení, ale to se z nějakého důvodu nedostaví.
– Druhým typem poruchy je nedostatečné ztopoření penisu. Při tomto typu rovněž cítíte vzrušení, ale váš penis není dostatečně tvrdý.
– Třetím typem poruchy jsou potíže s udržením erekce. V tomto případě ztopoření sice dosáhnete, ale ještě během styku začnete cítit opadávání, které může vyústit až v nutnost styk přerušit.

Je jasné, že existuje stovka důvodů, proč zrovna nemůžeme dosáhnout erekce. Naše kráska s tím obvykle nemá nic společného a vůbec za to nemůže. Problém s erekcí potká dříve nebo později každého z nás. Dokonce i v mladém věku pod 25 let může nastat malý problém a selhání.

poruchy erekce

Musím jít s erekcí k lékaři?

Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na tom, jak se celkově cítíte. Co se spojením s erekcí týče, napoví vám četnost výskytu.
Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na obecném blahu. Vše závisí na tom, zda je problém jedinečný, sporadický nebo prohloubený. Kvalita erekce také ovlivňuje hormony. viz článek o : tablety na erekci. Zvláště testosteron, mužský pohlavní hormon, stejně jako hormony prolaktinu a štítné žlázy. Proto je vhodné přemýšlet o dalším výzkumu.

Pokud urolog po prostudování vašich zdravotních záznamů a výsledků z vyšetření usoudí, že váš problém není fyziologického původu, pak je na místě navštívit sexuologa. Ten má za cíl odhalit psychologické faktory, které vám způsobují poruchy erekce a následně pracovat na jejich potlačení. Při návštěvě sexuologa může výrazně pomoci i přítomnost vašeho sexuálního partnera.

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Štíhlá postava nemusí být spojena s milionem odříkání, půstem a nudou na talíři. Jsem absolventem Dietetiky a Tělesné Výchovy. Pracuji ve městě Pilzno denně. Odkdy si pamatuji, zajímal jsem se tématem zdravého životního stylu a mou vášní bylo experimentování v kuchyni a sport. Proto jsem absolvoval studium a nyní pracuji v profesi, která je zároveň i mou vášní.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree


Cookies používáme na webových stránkách

Potvrďte, že souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Ochrana osobních údajů