Je možné léčit všechny poruchy erekce?

 Je možné léčit všechny poruchy erekce?

Uvádí se zpravidla dvě hranice, při jejichž dosažení by se muž měl nad sebou zamyslet. Pokud se v posledních 6 měsících objevil problém se sexuálním stavem alespoň v 10 % případů, tedy v každém desátém styku, pak je to důvod k tomu zhodnotit svůj životní styl a případně obohatit stravu o určité přípravky.

 

Typy poruch erekce

poruchy erekce

Existují tři základní typy poruch erekce, které vás mohou potkat.
– Tou první je omezení schopnosti erekce jako takové. V praxi to znamená, že jste v situaci, ve které byste měli cítit postavení, ale to se z nějakého důvodu nedostaví.
– Druhým typem poruchy je nedostatečné ztopoření penisu. Při tomto typu rovněž cítíte vzrušení, ale váš penis není dostatečně tvrdý.
– Třetím typem poruchy jsou potíže s udržením erekce. V tomto případě ztopoření sice dosáhnete, ale ještě během styku začnete cítit opadávání, které může vyústit až v nutnost styk přerušit.

Je jasné, že existuje stovka důvodů, proč zrovna nemůžeme dosáhnout erekce. Naše kráska s tím obvykle nemá nic společného a vůbec za to nemůže. Problém s erekcí potká dříve nebo později každého z nás. Dokonce i v mladém věku pod 25 let může nastat malý problém a selhání.

poruchy erekce

Musím jít s erekcí k lékaři?

Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na tom, jak se celkově cítíte. Co se spojením s erekcí týče, napoví vám četnost výskytu.
Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na obecném blahu. Vše závisí na tom, zda je problém jedinečný, sporadický nebo prohloubený. Kvalita erekce také ovlivňuje hormony. viz článek o : tablety na erekci. Zvláště testosteron, mužský pohlavní hormon, stejně jako hormony prolaktinu a štítné žlázy. Proto je vhodné přemýšlet o dalším výzkumu.

Pokud urolog po prostudování vašich zdravotních záznamů a výsledků z vyšetření usoudí, že váš problém není fyziologického původu, pak je na místě navštívit sexuologa. Ten má za cíl odhalit psychologické faktory, které vám způsobují poruchy erekce a následně pracovat na jejich potlačení. Při návštěvě sexuologa může výrazně pomoci i přítomnost vašeho sexuálního partnera.

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Štíhlá postava nemusí být spojena s milionem odříkání, půstem a nudou na talíři. Jsem absolventem Dietetiky a Tělesné Výchovy. Pracuji ve městě Pilzno denně. Odkdy si pamatuji, zajímal jsem se tématem zdravého životního stylu a mou vášní bylo experimentování v kuchyni a sport. Proto jsem absolvoval studium a nyní pracuji v profesi, která je zároveň i mou vášní.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree