Předčasná ejakulace. Jak prodloužit pohlavní styk a oddalit ejakulaci? Způsoby na zpoždění ejakulace.

Předčasná ejakulace. Jak prodloužit pohlavní styk a oddalit ejakulaci? Způsoby na zpoždění ejakulace.

Muži všech věkových skupin trpí poruchami orgasmu. Předčasná ejakulace je velmi častým problémem a není tajemstvím, že tento problém trápí každého třetího muže. Tento nepříjemný problém se u mužů projevuje tím, že muž vyvrcholí před stykem nebo na samém začátku. Mohlo by se zdát, že problém se týká pouze mladých mužů, kteří velmi silně reagují na vzrušení během hrátek s opačným pohlavím, ale pravdou je, že mnoho starších mužů má tento problém také. Není nic horšího, než problémy v posteli, takže se pokusíme blíže popsat téma předčasné ejakulace, a povíme Vám, jak oddalit ejakulaci přirozenými způsoby.

Odkud se u mužů bere předčasná ejakulace?

Příliš rychlá ejakulace má obvykle psychologický podklad. Mnoho mužů si ve vztazích s ženami staví velmi vysoké cíle, což pak při styku způsobuje stres. Může být rovněž způsobena traumatickými zážitky z minulosti, neúspěšnými pohlavními styky, které na dlouho zůstávají v paměti. Kromě toho můžeme zmínit takové důvody jako nedostatek zkušeností, poruchy nálady, předmětný / úkolový přístup k sexu, závislosti a mnoho dalších.

 

climax control predcasna ejakulace tablety

 

Často, když je Partnerka velmi atraktivní, muž rychle dosahuje maximálního vzrušení, což vede k předčasné ejakulaci, jednoduché a logické. Obecně vzato, lze tento stav stručně popsat takto: Muž dosahuje sexuální satisfakce rychleji, než by chtěl. Muž nemá kontrolu nad ejakulací a to obvykle vede k nepříjemným situacím. Může to být samozřejmě způsobeno různými onemocněními genitourinálního systému, jako je hyperplazie prostaty nebo erektilní dysfunkce.

Předčasná ejakulace. Jak oddalit ejakulaci a prodloužit pohlavní styk?

 

HODNOCENÍ NEJLEPŠÍCH PRODUKTŮ PRO ZLEPŠENÍ EREKCE A SEXUÁLNÍ POTENCE

Týká se předčasná ejakulace pouze mladých mužů?

Ovšem, velká většina mužů, jež mají problém s předčasnou ejakulací jsou mladší 25 let. Mladí, sexuálně nezkušení muži spontánně a silně reagují na užší vztahy se ženami, což často vede k předčasné ejakulaci. Obvykle s věkem možnosti mužů rostou, zkušenosti také hrají svou roli. Nicméně mnoho zkušených mužů také příliš brzy vyvrcholí, je tedy třeba podniknout kroky k překonání tohoto problému.

U starších mužů se obvykle používají testy na různé nemoci a doplňky, které umožňují zvýšit “výkon”.

Jak předčasná ejakulace ovlivňuje vztah?

Bohužel je to obvykle negativní faktor. Pokud není partnerka sexuálně spokojená, může to vést dokonce k rozpadu vztahu, jestliže si nedokážeme poradit s předčasnou ejakulací. Ve vztahu je sex velmi důležitý, takže pokud tato oblast pokulhává, je vztah ohrožen. Proto také každý mužský, který si je vědom svého problému a kterému záleží na své partnerce, by měl podniknout kroky k zpoždění ejakulace.

Jak prodloužit styk a oddalit ejakulaci? Kde začít …

Tato otázka trápí každého muže, který má tento problém. Předčasná ejakulace neznamená konec světa a dá se léčit. Možná to zazní trochu divně, ale odpovídající trénink může zlepšit naše výsledky a skutečně zpozdit ejakulaci. Existuje mnoho cvičení na zpoždění ejakulace (jako příklad můžeme uvést APE – Anti Premature Ejaculation) a samozřejmě, jak známo, zvyšování frekvence pohlavních styků pomáhá bezpochyby.

Jak tedy oddalit ejakulaci? Můžete si pomoci přírodními léky na erekci dostupnými na trhu, mnohé z nich obsahují přírodní výtažky z rostlin, používané po staletí. Mají pozitivní vliv na potenci, např. Žen-šen.

Pokud domácí metody nepřináší výsledky, měli byste navštívit sexuologa a probrat s ním možné způsoby zaměřené na zpoždění ejakulace.

HODNOCENÍ NEJLEPŠÍCH PRODUKTŮ PRO ZLEPŠENÍ EREKCE A SEXUÁLNÍ POTENCE

Je léčba předčasné ejakulace složitá?

Pokud jsme velmi odhodlaní a zpoždění ejakulace je pro nás velmi důležité, můžeme dosáhnout velmi slušných výsledků. Díky pravidelným cvičením na předčasnou ejakulaci a s pomocí dobrých přírodních potravinových doplňků, můžeme tento problém vyřešit. Důležité je, silně věřit v dosažení tohoto cíle. Hodně nám dá odvaha ve předčasná ejakulace jak oddalit ejakulacivztazích se ženami, mužský by měl mít iniciativu ve vztazích a snažit se partnerku potěšit, a to jak duševně, tak i fyzicky.

Obvykle to trvá tři až šest měsíců, než pocítíte zlepšení kvality pohlavního styku. Nicméně, pokud se nechcete léčit farmakologicky, nezbývá nic jiného než vytrvalý výcvik mysli a těla.

Jak zastavit předčasnou ejakulace domácími způsoby

Existuje několik způsobů, jak zvýšit vytrvalost a kontrolu ejakulace. Říkáme jim psychologicko-behaviorální a sexuální.

  • První z nich je Metoda komprese Masters-Johnsona jde o kompresi správných míst těsně před orgasmem, o této metodě si můžete přečíst v mnoha publikacích.
  • Druhou metodou je “start-stop” spočívající na zastavení sexuální stimulace jakmile se přiblíží orgasmus. Stručně řečeno, když už téměř přichácí ejakulace, zastavíme pronikání a chvíli počkáme, až znovu získáme kontrolu.

 

climax control predcasna ejakulace tablety

 

Farmakologická léčba ke zpoždění ejakulace

Samozřejmě můžete k vyřešení problému využít farmakologickou léčbu. Chcete-li to udělat, navštivte sexologa, který Vás provede léčbou. Před tím však můžete vyzkoušet přírodní léky, které zlepšují sexuální výkon pomocí přírodních složek.

Jako vždy budete potřebovat vytrvalost a systematiku svých činností, předčasná ejakulace může být vyléčena a do značné míry úspěch závisí na nás.

HODNOCENÍ NEJLEPŠÍCH PRODUKTŮ PRO ZLEPŠENÍ EREKCE A SEXUÁLNÍ POTENCE

Sending
User Rating 5 (3 votes)

Štíhlá postava nemusí být spojena s milionem odříkání, půstem a nudou na talíři. Jsem absolventem Dietetiky a Tělesné Výchovy. Pracuji ve městě Pilzno denně. Odkdy si pamatuji, zajímal jsem se tématem zdravého životního stylu a mou vášní bylo experimentování v kuchyni a sport. Proto jsem absolvoval studium a nyní pracuji v profesi, která je zároveň i mou vášní.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree